Francuzi pokonani! Lazio 3-2 AS Saint Etienne

W drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy Lazio pokonało Saint-Etienne 3-2 i jest na czele grupy G.

Orły fatalnie weszły w spotkanie i już po sześciu minutach przegrywały 0-1, po trafieniu Bayala Salli. W 21 minucie do wyrównania doprowadził Onazi, a chwilę później sytuacja gospodarzy jeszcze bardziej się polepszyła. W 33 minucie bowiem za czerwoną kartkę z boiska wyleciał Beric. Biancocelesti wykorzystali to na początku drugiej połowy, gdy w 48 minucie Wesley Hoedt wpakował piłkę do siatki. W 76 minucie strzelec pierwszego gola dla Saint-Etienne Bayal-Salli zobaczył drugą żółtą kartkę i goście musieli sobie radzić w dziewięciu. Rzymianie już trzy minuty później wykorzystali tę stratę za sprawą trafienia Lucasa Bigli. Mimo to, Lazio nie potrafiło dotrzymać tego wyniku do końca i straciło jeszcze jedną bramkę. W 84 minucie piłkę do bramki strzeżonej przez Ertrita Berishę wbił Monnet-Paquet.

Dzięki temu zwycięstwu Rzymianie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli grupy G.

Lazio Rzym 3-2 AS Saint-Etienne

Bramki: Bayal Sall 6` (S), Onazi 21` (L), Hoedt 48` (L), Biglia 79` (L), Monnet-Paquet 84` (S)

Dodał: kubamessi / 2015.10.01; 20:11
Źródło: własne