Kompromitacja. RB Salzburg 4:1 S.S. Lazio

Lazio przegrało z Salzburgiem 4:1 i odpadło z rozgrywek Ligi Europy na etapie ćwierćfinału.

Rzymianie prowadzili po trafieniu Ciro Immobile, jednak później grał już tylko zespół gospodarzy, który wyrównał minutę po bramce napastnika Orłów. W samej końcówce w ciągu zaledwie pięciu minut Biancocelesti stracili trzy gole i w fatalnym stylu pożegnali się z rozgrywkami Ligi Europy.

RB Salzburg 4:1 S.S. Lazio

Bramki: 55` Immobile (L), 56` Dabbur (S), 72` Haidara (S), 74` Hwang (S), 76` Lainer (S)

Salzburg: Walke; Lainer, Ramalho, Caleta-Car, Ulmer; Haidara, Schlager, Berisha; Yabo (83` Minamino); Hwang (79` Gulbrandsen), Dabbur.

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, de Vrij, Radu; Basta (60` Lukaku), Parolo, Leiva (77` Nani), Milinkovic (69` Felipe Anderson), Lulic; Luis Alberto, Immobile.

Dodał: kubamessi / 2018.04.12; 23:46
Źródło: własne