www.sslazio.pl

Correa: Szczęśliwy z bramki i zwycięstwa

Joaquin Correa po raz pierwszy wyszedł dzisiaj w podstawowym składzie Lazio, a także po raz pierwszy w barwach Orłów trafił do siatki. Ofensywny pomocnik po meczu nie krył swojego zadowolenia w rozmowie z Lazio Style Chanel.

- Jestem bardzo szczęśliwy z pierwszej bramki w barwach Biancocelestich. Nie było łatwo tutaj wygrać, dlatego tym bardziej jestem zadowolony z tych trzech punktów i swojego trafienia. Szukałem tej bramki od początku sezonu. Wszyscy gracze z pierwszej jedenastki radzą sobie dobrze, ale gdy jest potrzeba wszyscy jesteśmy gotowi robić różnicę i dzisiaj to pokazaliśmy. Występ był bardzo dobry, ale musimy lepiej zarządzać wynikiem, gdy prowadzimy. Ogólnie jednak, mecz było doskonały z każdego punktu widzenia.

- Luis Alberto jest świetnym przyjacielem i dużo z nim rozmawiam na boisku. Kiedy rywale go podwajali, wtedy natychmiast zaczynaliśmy szybko rozgrywać piłkę. W sobotę oczekuję wielkiego widowiska, jestem niespokojny, chcę tam być i wziąć w tym udział.

- Musimy kontynuować naszą grę. Chciałem pomóc dzisiaj zespołowi, a celem było to, co się wydarzyło i dziękuję kolegom, którzy byli mi bliscy w czasach, gdy grałem mniej. 

Dodał: kubamessi / 2018.09.26; 22:33
Źródło: własne