www.sslazio.pl

Inzaghi: Nie szukamy alibi

Simone Inzaghi na pomeczowej konferencji prasowej nie był zadowolony z występu Lazio, jednak przyznał, że gdyby nie dwie czerwone kartki, to drużyna nie przegrałaby z Eintrachtem.

- Oczywiście, że jest żal, ponieważ powinniśmy zagrać lepiej. Bez kilku incydentów, zapewne byśmy jednak nie przegrali. Nawet grając w dziesiątkę mieliśmy okazję do wyrównania, potem jednak sędzia odesłał kolejnego naszego gracza i było po meczu. Uważam, że faul Correi był wart żółtej kartki, a nie od razu czerwonej.

- Nie szukamy alibi, ta porażka to wstyd szczególnie, że przez pierwsze 25 minut graliśmy naprawdę nieźle. Gdy gramy w taki sposób, możemy osiągnąć wielkie rzeczy, ale potem kompletnie zatraciliśmy swój styl gry. Jestem wściekły z powodu pierwszej straconej bramki, ponieważ zgubiliśmy kompletnie krycie. 

- Mimo tej porażki, jestem pewny że wyjdziemy z grupy. Musimy zawsze wyciągać wnioski z negatywnych doświadczeń i jestem optymistą jeżeli chodzi o awans.

- Niestety, Lazio zdobędzie teraz, po dwóch porażkach, więcej okładek gazet, niż wtedy gdy mieliśmy pięć zwycięstw z rzędu.

Dodał: kubamessi / 2018.10.05; 11:09
Źródło: własne