www.sslazio.pl

Tare: Inzaghi ma nasze pełne zaufanie

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Formello, wypowiedział się również dyrektor sportowy Lazio Igli Tare.

- Prezydent wygłosił nasze myśli. Krytyka, jeżeli jest konstruktywna, musi się pojawić, ale w ostatnim czasie doznaliśmy destabilizujących kontrowersji dla naszego środowiska. Bardzo dużą ilością błota obrzucono chociażby naszą decyzję o ritiro. Mam nadzieję, że znana z takiego nastawienia prasa, w końcu zmieni swoje podejście do nas.

- Staramy się rozwijać w istotny sposób, więc ta krytyka również musi iść w tym kierunku, by pomóc nam się rozwijać. Nasz trener zasługuje na szacunek, jest historią tego klubu i żadna inna osoba nie była tu dłużej niż on jako zawodnik i trener. Chcemy wysłać jasny przekaz: Inzaghi ma nasze pełne zaufanie. 

- Byłem spokojny, gdy mówiłem że naszym celem na ten sezon jest Liga Mistrzów, ale nie powinno się to stać obsesją, czy ciężarem. Zespół swoją grą i postawą już dawno zasłużył na grę w Lidze Mistrzów. Osiągnięcie maksymalnej europejskiej konkurencji jest niezwykle ważne dla rozwoju tej drużyny. Są tacy, którzy robią projekty pod względem finansowym, my powyżej zawsze stawiamy nasz projekt sportowy.

- Nie chcemy tworzyć żadnych wymówek, mamy jasne pomysły i chcemy być krystaliczni dla naszego społeczeństwa.

Dodał: kubamessi / 2018.12.06; 14:19
Źródło: własne