www.sslazio.pl

Inzaghi: Przełamać tabu Milanu

Lazio jest już w Mediolanie, gdzie jutro wieczorem rozegra bardzo ważne, ligowe spotkanie z Milanem. Przed wyjazdem, Simone Inzaghi odpowiedział na konferencji prasowej na pytania dziennikarzy.

- Przed nami bardzo ważne spotkanie, które ma wpływ na naszą grę w Europie. Chcę jutro na boisku zespół z oczyszczoną głową i wierzący we własne możliwości. Do tego spotkania podchodzimy z pewnością siebie, ale w meczach ze SPAL i Sassuolo, to nie wystarczyło.

- Od dłuższego czasu nie potrafimy pokonać Milanu, ale wszystkie tematy tabu są stworzone do tego, aby je w końcu przełamać. Udało nam się już chociażby wygrać z Juventusem, czy Interem.

- Pierwsza jedenastka jest już praktycznie wybrana. Mam tylko wątpliwości odnośnie tego, kto będzie partnerował Francesco Acerbiemu w obronie. Stefana Radu nie będzie z nami, jako że nie wyleczył kontuzji kostki, podczas gdy Adam Marusic nie zdążył się wykurować po kontuzji odniesionej z Sassuolo. Valon Berisha ma problemy z łydką, a Milan Badelj jest zawieszony. 

- Gianluca Rocchi? Dla mnie jest gwarancją europejskiego poziomu. 

Dodał: kubamessi / 2019.04.12; 20:41
Źródło: własne